do góry
Strona Gminy Kłobuck
https://www.nowa.gminaklobuck.pl/aktualnosci/index/PRZEDSZKOLAKI-SWIETUJA-DZIEN-RODZINY/idn:2739
Drukuj grafikę : tak / nie

Aktualności

PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ RODZINY

19 Maj 2023
kategoria:
Aktualności

Rodzice i dziadkowie to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. I odwrotnie – dziecko to światło i szczęście w życiu każdej mamy, taty, babci i dziadka . By dać wyraz tym wszystkim uczuciom przedszkolaki z Przedszkola Gminnego Nr 4 w Kłobuck świętowały Dzień Rodziny, który odbył się 18 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku.

Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców i dziadków zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Przebieg tej uroczystości był podniosły i bardzo radosny, a wspólne świętowanie przebiegało w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

We wspólnym świętowaniu uczestniczył również Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, który wręczył podczas uroczystości nagrody w I Gminnym Konkursie Plastycznym „Moja Rodzina”.