Strona główna Aktualności

08 Sierpień 2022
kategoria:
Aktualności

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat, zarówno z Polski jak i Ukrainy, na event pod nazwą Bezpieczna Przystań, który odbędzie się w siedzibie Kłobuckiego Centrum Usług Społecznych (ul. Sportowa 14, Kłobuck) 20 sierpnia w godzinach 15:30-18:30.

W ramach spotkania dzieci będą miały możliwość odbycia m.in. nauki poprzez zabawę z klockami Lego, a także szereg innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny. Zapisy na event pod numerem telefonu: 606 479 071.

Z kolei 24 sierpnia organizowana jest wycieczka do Gliwic na wystawę klocków Lego. Zapisy dzieci na wycieczkę mogą Państwo znaleźć pod tym linkiem.

Organizatorem eventu pod patronatem Burmistrza Gminy Kłobuck oraz wycieczki jest Fundacja Przylądek Kreatywności, Fundacja Polki Mogą Wszystko oraz Tzu Chi Fundation.